Belka
Środa, 26 Czerwca 2019   imieniny: Paulina, Jan, Paweł
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Sokółka -Gmina wielu wyznań i kultur

 
STOWARZYSZENIE UŚMIECH DZIECKA W SOKÓŁCE: tel. +48 502 282 434 ► ZAKAZ KOPIOWANIA FILMU NA INNE KANAŁY! Piosenka Sokółka: Kinga Bujak Muz: Marcin Kamiński sł:Małgorzata Gergasz ► FACEBOOK :facebook.com/usmiechdzieckawsokolce/ ► MAIL: sokolkausmiechdziecka malpka wp.pl Opis: Stowarzyszenie Uśmiech Dziecka w Sokółce zrealizowało projekt pod nazwą „Sokólskie barwy kulturowości”, dofinansowano w ramach projektu "Bank Ambitnej Młodzieży" Fundacji Banku Zachodniego WBK. Celem projektu jest: Nagranie filmu "Sokółka -Gmina wielu wyznań i kultur "promującego wielokulturowość powiatu sokólskiego.

 


UśmiechDziecka Tv
 
Data pliku video: 2017-11-28, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  sokólski

  Powiat sokólski - powiat w województwie podlaskim z siedzibą w Sokółce. Należą do niego gminy miejsko-wiejskie: Dąbrowa Białostocka, Krynki, Sokółka, Suchowola; gminy wiejskie: Janów, Korycin, Kuźnica, Nowy Dwór, Sidra, Szudziałowo. Powiat został reaktywowany wskutek reformy administracyjnej, która miała miejsce w 1999 roku.

  Przez powiat przebiegają drogi krajowe nr 19 i 8, a także wojewódzkie 670, 671, 672, 673, 674, 676.

  Gdy już dojedziemy na miejsce, zachwycimy się tutejszą przyrodą. Jest ona w dużej mierze zachowana w stanie naturalnym. Na ziemiach powiatu sokólskiego Biebrza łączy dorzecze Niemna poprzez Kanał Augustowski z Wisłą. Fauna w tym miejscu jest unikatowa w skali Polski. Oprócz odwiedzania licznych rezerwatów doskonałym pomysłem będzie wybranie się na szlak Rękodzieła Ludowego. Podtrzymywane są tu tradycje tkackie i rzeźbiarskie, szczególnie w zakresie sakralnym.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola