Belka
Niedziela, 16 Czerwca 2019   imieniny: Alina, Aneta, Justyna
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

Rewitalizacja miasteczka ruchu drogowego w Sokółce

Data dodania: 2019-06-11
Trwają prace rewitalizacyjne miasteczka ruchu drogowego w Sokółce. Projekt dofinansowany jest z Funduszy Europejskich. W wyniku realizacji inwestycji miejsce ma stać się przede wszystki... więcej »
 
 

Święto Rodziny w Starej Rozedrance

Data dodania: 2019-06-11
5 czerwca 2019 roku w Szkole Podstawowej w Starej Rozedrance, wzorem lat ubiegłych, miały miejsce obchody Święta Rodziny. Celem była oczywiście integracja środowiska lokalnego oraz da... więcej »
 
 

Dąbrowscy policjanci w Szkole Podstawowej w...

Data dodania: 2019-06-11
Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Dąbrowie Białostockiej spotkali się z uczniami ze Szkoły Podstawowej w Różanymstoku. Rozmawiali jak w bezpieczny sposób spędzać wakacje oraz... więcej »
 
 

Zaproszenie na spotkanie z pedagogiem

Data dodania: 2019-06-11
Biblioteka Publiczna w Sokółce serdecznie zaprasza rodziców dzieci w wieku 6-9 lat oraz nauczycieli na spotkanie ph. “Ryzyko dysleksji – czy u mojego dziecka mogą wystąpić trud... więcej »
 
 

Jak nie czytam, jak czytam!

Data dodania: 2019-06-10
7 czerwca 2019 r. Filia nr 2 Biblioteki Publicznej w Sokółce we współpracy z Przedszkolem nr 3 wzięła udział w ogólnopolskiej akcji „Jak nie czytam, jak czytam”. Jest to najpopul... więcej »
 
 

Sukces Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Sokółki

Data dodania: 2019-06-10
2 czerwca 2019 roku odbył się V Festiwal Orkiestr Dętych w Pułtusku, który miał formułę konkursu, gdzie niezależne jury oceniało występy orkiestr i przyznawało im nagrody. W czas... więcej »
 
 

Wszystko widzę jako sztukę

Data dodania: 2019-06-10
W sobotę 8 czerwca 2019 r. studenci Sokólskiego Uniwersytetu Dziecięcego odwiedzili Galerię Arsenał w Białymstoku i przekonali się, że w galerii mogą robić rozmaite rzeczy: obiera więcej »
 
 

POLICJANCI ZATRZYMALI NIETRZEŹWEGO KIEROWCĘ Z...

Data dodania: 2019-06-07
Funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali wczoraj nietrzeźwego kierowcę, który miał ponad promil alkoholu w organizmie. Dodatkowo, prowadził pojazd mając sądowy zakaz prowadzen... więcej »
 
 

II OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY POLICYJNYCH PATROLI ROWEROWYCH

Data dodania: 2019-06-07
W Supraślu trwają II Ogólnopolskie Zawody Policyjnych Patroli Rowerowych. W duchu sportowej rywalizacji o miano najlepszego policyjnego patrolu rowerowego rywalizuje 17 dwuosobowych drużyn reprezentujący... więcej »
 
 

Wysoka forma kolarzy SKK “Sokół"

Data dodania: 2019-06-05
25 maja 2019 r. odbył się z Szosowy Wyścig Kolarski w Płocicznie koło Ełku. Zawody rozgrywane były na 6 km rundzie z trudnym 500 m podjazdem przed metą. Kolarze SKK SOKÓŁ zaprezent... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 871
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  sokólski

  Powiat sokólski - powiat w województwie podlaskim z siedzibą w Sokółce. Należą do niego gminy miejsko-wiejskie: Dąbrowa Białostocka, Krynki, Sokółka, Suchowola; gminy wiejskie: Janów, Korycin, Kuźnica, Nowy Dwór, Sidra, Szudziałowo. Powiat został reaktywowany wskutek reformy administracyjnej, która miała miejsce w 1999 roku.

  Przez powiat przebiegają drogi krajowe nr 19 i 8, a także wojewódzkie 670, 671, 672, 673, 674, 676.

  Gdy już dojedziemy na miejsce, zachwycimy się tutejszą przyrodą. Jest ona w dużej mierze zachowana w stanie naturalnym. Na ziemiach powiatu sokólskiego Biebrza łączy dorzecze Niemna poprzez Kanał Augustowski z Wisłą. Fauna w tym miejscu jest unikatowa w skali Polski. Oprócz odwiedzania licznych rezerwatów doskonałym pomysłem będzie wybranie się na szlak Rękodzieła Ludowego. Podtrzymywane są tu tradycje tkackie i rzeźbiarskie, szczególnie w zakresie sakralnym.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola