Belka
Niedziela, 16 Czerwca 2019   imieniny: Alina, Aneta, Justyna
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

"Spotkanie z historią Policji" w Sokółce

Data dodania: 2019-05-24
Sokólscy policjanci zorganizowali konferencję w 100. rocznicę powstania Policji Państwowej pod nazwą "Spotkanie z historią Policji”. Uczestnicy spotkania w atrakcyjny sposób poznali rz... więcej »
 
 

Policjanci zatrzymali 27-latka z amfetaminą

Data dodania: 2019-05-24
Sokólscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który posiadał przy sobie blisko 28 gramów amfetaminy. 27-latek usłyszał już zarzut. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd. więcej »
 
 

CENTRUM POSZUKIWAŃ OSÓB ZAGINIONYCH ROZPOCZYNA...

Data dodania: 2019-05-23
W związku z nadchodzącym Międzynarodowym Dniem Dziecka Zaginionego, Centrum Poszukiwań Osób Zaginionych Komendy Głównej Policji publikuje film edukacyjny skierowany do dzieci, którego ... więcej »
 
 

Spotkanie z poezją Marty Wojewódzkiej-Szoda

Data dodania: 2019-05-22
16 maja 2019 r. w Bibliotece Publicznej w Sokółce odbyło się spotkanie z poezją Marty Wojewódzkiej-Szoda, bibliotekarki oraz lokalnej poetki. Pani Marta jest urodzoną w Sokółce abso... więcej »
 
 

POLICJANCI DOSKONALILI UMIEJĘTNOŚCI STRZELECKIE

Data dodania: 2019-05-22
Sokólscy policjanci doskonalili swoje umiejętności strzeleckie. Pod czujnym okiem instruktorów, strzelali w różnych sytuacjach, jakie mogą przytrafić się w codziennej słu&... więcej »
 
 

KONKURS "PORTRET PODLASKIEJ POLICJI"

Data dodania: 2019-05-22
Zapraszamy wszystkich chętnych do spróbowania swoich sił w zmaganiach konkursowych, zorganizowanych przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku na plakat promujący podlaską Policj... więcej »
 
 

Konkursy na stanowiska dyrektorów placówek...

Data dodania: 2019-05-22
Burmistrz Sokółki działając na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 sierpnia 2017 r. w sprawie regulaminu konkursu na stanowisko dyrektora publicznego przedszk... więcej »
 
 

IV Regaty Żeglarskie o Puchar Burmistrza Sokółki

Data dodania: 2019-05-22
W dniach 11-12 maja 2019 r. na zalewie w Sokółce odbyły się IV Regaty Żeglarskie o Puchar Burmistrza Sokółki – edycja Podlaskiej Ligi Żeglarskiej. Pierwszym punktem zawodów by... więcej »
 
 

Zaproszenie do konkursu plastycznego dla dzieci

Data dodania: 2019-05-22
Przedszkole „Kraina Marzeń” w Czarnej Białostockiej zaprasza do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Jestem częścią świata”. Konkurs adresowany jest do dzieci w wie... więcej »
 
 

Dwa zwycięstwa i jedna przegrana w Ekstraklasie...

Data dodania: 2019-05-22
Drużyna LP METAL–FACH POOL BILARD SOKÓŁKA, rywalizująca w Polskiej Ekstraklasie Bilardowej w składzie Sebastian Batkowski, Konrad Piekarski, Krystian Piekarski, Dominik Zając, trener... więcej »
 


Strona: 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 z 871
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  sokólski

  Powiat sokólski - powiat w województwie podlaskim z siedzibą w Sokółce. Należą do niego gminy miejsko-wiejskie: Dąbrowa Białostocka, Krynki, Sokółka, Suchowola; gminy wiejskie: Janów, Korycin, Kuźnica, Nowy Dwór, Sidra, Szudziałowo. Powiat został reaktywowany wskutek reformy administracyjnej, która miała miejsce w 1999 roku.

  Przez powiat przebiegają drogi krajowe nr 19 i 8, a także wojewódzkie 670, 671, 672, 673, 674, 676.

  Gdy już dojedziemy na miejsce, zachwycimy się tutejszą przyrodą. Jest ona w dużej mierze zachowana w stanie naturalnym. Na ziemiach powiatu sokólskiego Biebrza łączy dorzecze Niemna poprzez Kanał Augustowski z Wisłą. Fauna w tym miejscu jest unikatowa w skali Polski. Oprócz odwiedzania licznych rezerwatów doskonałym pomysłem będzie wybranie się na szlak Rękodzieła Ludowego. Podtrzymywane są tu tradycje tkackie i rzeźbiarskie, szczególnie w zakresie sakralnym.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola