Belka
Środa, 26 Czerwca 2019   imieniny: Paulina, Jan, Paweł
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

W Komendzie Powiatowej Policji w Sokółce odbyła się odprawa, w trakcie której podsumowano wyniki osiągnięte przez sokólskich policjantów w roku 2014 oraz omówiono kierunki pracy na 2015r.

Data publikacji: 2015-01-26, Data modyfikacji: 2018-08-06
A A AWydrukDrukuj  
 
W miniony piątek odbyła się odprawa podsumowująca rok 2014, w której uczestniczył I Zastępca Podlaskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji – młodszy inspektor Adam Petelski, kadra kierownicza oraz funkcjonariusze i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Sokółce. Wśród zaproszonych gości byli m.in. Prokurator Rejonowy w Sokółce, Starosta Sokólski oraz Zastępca Burmistrza Sokółki.

Pełna treść wiadomości na: sokolka.policja.gov.pl/p13/aktualnosci/29059,W-Komendzie-Powiatowej-Policji-w-Sokolce-odbyla-sie-odprawa-w-trakcie-ktorej-pod.html
sokolka.policja.gov.pl, Źródło artykułu: sokolka.policja.gov.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  sokólski

  Powiat sokólski - powiat w województwie podlaskim z siedzibą w Sokółce. Należą do niego gminy miejsko-wiejskie: Dąbrowa Białostocka, Krynki, Sokółka, Suchowola; gminy wiejskie: Janów, Korycin, Kuźnica, Nowy Dwór, Sidra, Szudziałowo. Powiat został reaktywowany wskutek reformy administracyjnej, która miała miejsce w 1999 roku.

  Przez powiat przebiegają drogi krajowe nr 19 i 8, a także wojewódzkie 670, 671, 672, 673, 674, 676.

  Gdy już dojedziemy na miejsce, zachwycimy się tutejszą przyrodą. Jest ona w dużej mierze zachowana w stanie naturalnym. Na ziemiach powiatu sokólskiego Biebrza łączy dorzecze Niemna poprzez Kanał Augustowski z Wisłą. Fauna w tym miejscu jest unikatowa w skali Polski. Oprócz odwiedzania licznych rezerwatów doskonałym pomysłem będzie wybranie się na szlak Rękodzieła Ludowego. Podtrzymywane są tu tradycje tkackie i rzeźbiarskie, szczególnie w zakresie sakralnym.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola