Belka
Niedziela, 19 Maja 2019   imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Ukazał się pierwszy w tym roku numer Reportera Podlaskiej Policji!

Data publikacji: 2015-01-27, Data modyfikacji: 2018-08-06
A A AWydrukDrukuj  
 
Na stronie internetowej KWP w Białymstoku, w banerze Reporter Podlaskiej Policji, dostępny jest już kolejny numer (pierwszy w tym roku) w/w miesięcznika. W najnowszej publikacji zamieszczone zostały informacje m.in. o 29 nowych funkcjonariuszach, którzy wstąpili w szeregi podlaskiej Policji, o udziale funkcjonariuszy i pracowników Policji naszego garnizonu w ogólnopolskiej akcji „Szlachetna Paczka” oraz o działaniach propagujących szeroko rozumiane bezpieczeństwo pn. „Zwolnij! Bezpiecznie dojedziesz do celu”.

Pełna treść wiadomości na: sokolka.policja.gov.pl/p13/aktualnosci/29060,Ukazal-sie-pierwszy-w-tym-roku-numer-Reportera-Podlaskiej-Policji.html
sokolka.policja.gov.pl, Źródło artykułu: sokolka.policja.gov.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  sokólski

  Powiat sokólski - powiat w województwie podlaskim z siedzibą w Sokółce. Należą do niego gminy miejsko-wiejskie: Dąbrowa Białostocka, Krynki, Sokółka, Suchowola; gminy wiejskie: Janów, Korycin, Kuźnica, Nowy Dwór, Sidra, Szudziałowo. Powiat został reaktywowany wskutek reformy administracyjnej, która miała miejsce w 1999 roku.

  Przez powiat przebiegają drogi krajowe nr 19 i 8, a także wojewódzkie 670, 671, 672, 673, 674, 676.

  Gdy już dojedziemy na miejsce, zachwycimy się tutejszą przyrodą. Jest ona w dużej mierze zachowana w stanie naturalnym. Na ziemiach powiatu sokólskiego Biebrza łączy dorzecze Niemna poprzez Kanał Augustowski z Wisłą. Fauna w tym miejscu jest unikatowa w skali Polski. Oprócz odwiedzania licznych rezerwatów doskonałym pomysłem będzie wybranie się na szlak Rękodzieła Ludowego. Podtrzymywane są tu tradycje tkackie i rzeźbiarskie, szczególnie w zakresie sakralnym.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola