Belka
Czwartek, 18 Lipca 2019   imieniny: Kamil, Robert, Szymon
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Elektryk

Data dodania: 2017-10-11
Kategoria: Praca » Dam pracę
 
Miejsce pracy: Sokółka, Stawka minimalna: 3000.00 PLN
Zakres obowiązków: 1. Zapewnienie poprawnego funkcjonowania maszyn i urządzeń zainstalowanych w firmie. 2. Nadzór nad instalacją elektryczną zakładu. 3. Terminowe wykonywanie przeglądów prewencyjnych maszyn, urządzeń i instalacji. 4. Bieżące usuwanie awarii maszyn, urządzeń i instalacji wraz z eliminacją źródeł problemu. 5. Reagowanie i likwidacja sytuacji awaryjnych. 6. Samodzielność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Pełna treść ogłoszenia na: pupsokolka.pl/oferta/2276/elektryk
Powiatowy Urząd Pracy w Sokółce, Źródło ogłoszenia: pupsokolka.pl
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
sokólski

Powiat sokólski - powiat w województwie podlaskim z siedzibą w Sokółce. Należą do niego gminy miejsko-wiejskie: Dąbrowa Białostocka, Krynki, Sokółka, Suchowola; gminy wiejskie: Janów, Korycin, Kuźnica, Nowy Dwór, Sidra, Szudziałowo. Powiat został reaktywowany wskutek reformy administracyjnej, która miała miejsce w 1999 roku.

Przez powiat przebiegają drogi krajowe nr 19 i 8, a także wojewódzkie 670, 671, 672, 673, 674, 676.

Gdy już dojedziemy na miejsce, zachwycimy się tutejszą przyrodą. Jest ona w dużej mierze zachowana w stanie naturalnym. Na ziemiach powiatu sokólskiego Biebrza łączy dorzecze Niemna poprzez Kanał Augustowski z Wisłą. Fauna w tym miejscu jest unikatowa w skali Polski. Oprócz odwiedzania licznych rezerwatów doskonałym pomysłem będzie wybranie się na szlak Rękodzieła Ludowego. Podtrzymywane są tu tradycje tkackie i rzeźbiarskie, szczególnie w zakresie sakralnym.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola