Belka
Niedziela, 16 Czerwca 2019   imieniny: Alina, Aneta, Justyna
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

ANDRZEJ MANKOW WICEMISTRZEM POLSKI SŁUŻB MUNDUROWYCH W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ

Data publikacji: 2017-08-25, Data modyfikacji: 2017-08-25
A A AWydrukDrukuj  
 

W miniony weekend (18-20.08.17r), w Przemyślu odbyły się I Mistrzostwa Służb Mundurowych w Siatkówce Plażowej. Organizatorami zawodów byli: Bieszczadzki Region Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA , Przemyski Region Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA oraz Zarząd Oddziałowy Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Funkcjonariuszy Straży Granicznej przy Bieszczadzkim Oddziale Straży Granicznej w Przemyślu. Honorowym patronatem imprezę objęli m.in: Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie - nadinspektor dr Krzysztof Pobuta, Komendant Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej - płk SG Robert Rogoz oraz Prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej - Jacek Kasprzyk.

Zmagania o złoto trwały dwa dni. W zawodach wzięli udział funkcjonariusze z całej Polski. Wśród nich znalazł się mł. asp. Andrzej Mankow - dzielnicowy z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie. Wraz z Błażejem Masłowskim z 11 Pułku Artylerii w Węgorzewie stworzyli zgrany team i po zaciętej walce stanęli na drugim stopniu podium.

To już kolejny sportowy sukces dzielnicowego w ciągu tegorocznych wakacji. Pod koniec czerwca, wraz z drużyną z Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie, mł. asp. Andrzej Mankow zdobył II miejsce na Mistrzostwach Policji w Piłce Siatkowej, które odbyły się w Zawierciu. Na początku sierpnia wraz mł. insp. Mariuszem Kozłowskim - Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Lidzbarku Warmińskim, stanął na najwyższym stopniu podium IV Nocnego Turnieju Siatkówki Plażowej Służb Mundurowych i Ratowniczych Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Naszemu koledze serdecznie gratulujemy i z niecierpliwością czekamy na kolejne sportowe osiągnięcia. Oprócz gratulacji, ogromne podziękowania należą się Warmińsko - Mazurskiemu Zarządowi Wojewódzkiemu NSZZ Policjantów w Olsztynie. To dzięki jego pomocy oraz wsparciu finansowym, Andrzej mógł wziąć udział w mistrzostwach i po raz kolejny pokazać, że oprócz sumiennego wykonywania swoich obowiązków służbowych, jest również świetnym sportowcem.

 

KWP w Olsztynie / kp, Źródło artykułu: policja.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  sokólski

  Powiat sokólski - powiat w województwie podlaskim z siedzibą w Sokółce. Należą do niego gminy miejsko-wiejskie: Dąbrowa Białostocka, Krynki, Sokółka, Suchowola; gminy wiejskie: Janów, Korycin, Kuźnica, Nowy Dwór, Sidra, Szudziałowo. Powiat został reaktywowany wskutek reformy administracyjnej, która miała miejsce w 1999 roku.

  Przez powiat przebiegają drogi krajowe nr 19 i 8, a także wojewódzkie 670, 671, 672, 673, 674, 676.

  Gdy już dojedziemy na miejsce, zachwycimy się tutejszą przyrodą. Jest ona w dużej mierze zachowana w stanie naturalnym. Na ziemiach powiatu sokólskiego Biebrza łączy dorzecze Niemna poprzez Kanał Augustowski z Wisłą. Fauna w tym miejscu jest unikatowa w skali Polski. Oprócz odwiedzania licznych rezerwatów doskonałym pomysłem będzie wybranie się na szlak Rękodzieła Ludowego. Podtrzymywane są tu tradycje tkackie i rzeźbiarskie, szczególnie w zakresie sakralnym.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola