Poniedziałek, 24 Listopada 2014   imieniny: Flora, Jan, Roman
Rejestracja Strefa użytkownika Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
 

Wiadomości
 
 

Bezpłatne porady prawne
Data dodania: 2014-11-21

W dniu 2 i 16 grudnia 2014 r. w godzinach 16-19 w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej w Sokółce przy ul. Wojska Polskiego 7, będzie można zasięgnąć bezpłatnych porad prawnych. Zainteresowanych zapraszamy. Post Bezpłatne porady prawne pojawił się poraz pierwszy w SOKÓŁKA - Gmina Sokółka. więcej »
 
 

Konkurs plastyczny „Wkrótce święta”
Data dodania: 2014-11-21

Zespół Szkół Ogólnokształcących serdecznie zaprasza dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych z gminy Sokółka do udziału w konkursie plastycznym pt. „Wkrótce święta”. Konkurs będzie trwał do 10 grudnia 2014 roku (termin ten obowiązuje przy składaniu prac w siedzibie organizatora, w przypadku wysyłania prac pocztą liczy się data stempla pocztowego). Prace konkursowe wysyłamy pocztą na adres […] Post Konkurs plastyczny „Wkrótce święta” pojawił się poraz pierwszy w SOKÓŁKA - Gmina Sokółka. więcej »
 
 

Zaproszenie na spotkanie informacyjne
Data dodania: 2014-11-20

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich zaprasza na spotkanie informacyjne pt. „Fundusze Europejskie 2014-2020 dla przedsiębiorców – założenia i cele”. Spotkanie informacyjne odbędzie się w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego w Białymstoku przy ul. Poleskiej 89, sala konferencyjna 318B, III piętro, w dwóch terminach: I termin – 5 grudnia 2014 r. (piątek) w godz. 10.00-13.00, II termin – […] Post Zaproszenie na spotkanie informacyjne pojawił się poraz pierwszy w SOKÓŁKA - Gmina Sokółka. więcej »
 
 

Wybory samorządowe 2014
Data dodania: 2014-11-17

WYNIKI GŁOSOWANIA Wyniki głosowania w wyborach na Burmistrza Sokółki >> Wyniki wyborów do Rady Miejskiej w Sokółce >> Post Wybory samorządowe 2014 pojawił się poraz pierwszy w SOKÓŁKA - Gmina Sokółka. więcej »
 
 

W podziękowaniu dla sołtysów
Data dodania: 2014-11-17

W piątek 14 listopada w sokólskiej kawiarni „Lira” Burmistrz Stanisław Małachwiej oraz Zastępca Burmistrza Piotr Bujwicki spotkali się z sołtysami. Wszyscy uczestnicy spotkania otrzymali od Burmistrza Sokółki pamiątkowe dyplomy o następującej treści: „Dobiega końca szósta kadencja gminnego samorządu. Z tej okazji składam serdeczne podziękowania za dotychczasową, pełną poświęcenia pracę na rzecz swojego sołectwa. To między […] Post W podziękowaniu dla sołtysów pojawił się poraz pierwszy w SOKÓŁKA - Gmina Sokółka. więcej »
 
 

Wideo spotkanie z Ewą Bem
Data dodania: 2014-11-17

Biblioteka Publiczna w Sokółce serdecznie zaprasza na przedostatnie wideo spotkanie. Gościem będzie Ewa Bem – królowa polskiego jazzu, która porozmawia z nami o szczęściu z muzyką w tle. Początek spotkania 20 listopada (czwartek), godz. 11:00, w Oddziale dla Dzieci Biblioteki Publicznej w Sokółce, ul. Sikorskiego 25. Pani Ewa Bem w jednej ze swoich piosenek śpiewa: […] Post Wideo spotkanie z Ewą Bem pojawił się poraz pierwszy w SOKÓŁKA - Gmina Sokółka. więcej »
 
 

IV Festiwal Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej
Data dodania: 2014-11-17

15 listopada 2014r. w Zespole Szkół Integracyjnych w Sokółce odbył się IV Festiwal Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej. W ten sposób została uczczona 96 Rocznica Odzyskania Niepodległości. Gośćmi honorowymi byli przedstawiciele stowarzyszenia X Pułku Ułanów Litewskich  – plutonowy Grzegorz Czołpiński i ułan Tomasz Horsztyński. W uroczystości brał udział Wiceburmistrz Pan Krzysztof Szczebiot. O miłości do ojczyzny, […] Post IV Festiwal Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej pojawił się poraz pierwszy w SOKÓŁKA - Gmina Sokółka. więcej »
 
 

Brąz sokółczan w Polskiej Ekstraklasie Bilardowej
Data dodania: 2014-11-17

W ostatniej kolejce Polskiej Ekstraklasy Bilardowej 2014, zespół Metal Fach LP Pool Bilard Sokółka w wyjazdowym meczu z Amnezją Kalisz rozegrał bardzo dobre spotkanie pewnie zwyciężając 12-2. Bracia Krystian i Konrad Piekarscy oraz bracia Piotr i Marek Kudlik prowadzeni przez Lecha Piekarskiego po bardzo trudnym sezonie drugi rok z rzędu stanęli na podium ligowej rywalizacji. […] Post Brąz sokółczan w Polskiej Ekstraklasie Bilardowej pojawił się poraz pierwszy w SOKÓŁKA - Gmina Sokółka. więcej »
 
 

System Informacji Przestrzennej Sokółki
Data dodania: 2014-11-14

Miło nam poinformować o uruchomieniu miejskiego geoportalu Sokółki. Z jego treścią można zapoznać się klikając tu lub w baner po lewej stronie w menu serwisu Sokółka.pl.  System Informacji Przestrzennej Sokółki oferuje przeglądanie danych z ewidencji gruntów i budynków, miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego, studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego, opracowania ekofizjograficznego oraz planu miasta (w budowie). […] Post System Informacji Przestrzennej Sokółki pojawił się poraz pierwszy w SOKÓŁKA - Gmina Sokółka. więcej »
 
 

Nowy sprzęt dla strażaków
Data dodania: 2014-11-14

Dotację w wysokości 15 tysięcy złotych przyznał Marszałek Województwa Podlaskiego w 2014 roku na zakup sprzętu ratowniczo – gaśniczego dla Jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych  w Starej Kamionce i Starej Rozedrance w gminie Sokółka.  Powyższą kwotę rozdysponowano po 7.500 złotych dla każdej z wymienionych OSP. Z przyznanej dotacji, w celu zapewnienia właściwej gotowości operacyjno – technicznej, […] Post Nowy sprzęt dla strażaków pojawił się poraz pierwszy w SOKÓŁKA - Gmina Sokółka. więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 545
Wyszukaj
 

Internet w polsce

Dodaj artykuł
Losowe firmy
 
Wyślij SMS
 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola