Piątek, 28 Listopada 2014   imieniny: Jakub, Lesław, Zdzisław
Rejestracja Strefa użytkownika Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
 

Wiadomości
 
 

Zwołanie I Sesji Rady Miejskiej
Data dodania: 2014-11-26

W zawiązku z Postanowieniem Nr 35/2014 Komisarza Wyborczego w Suwałkach z dnia 25 listopada 2014 r. zwołuje się I Sesję Rady Miejskiej w Sokółce na dzień 1 grudnia 2014, godz. 14:00, w Sokólskim Ośrodku Kultury, ul. Grodzieńska 1 (Kawiarnia Lira). Zapraszamy do zapoznania się z materiałami dotyczącymi sesji: http://bip.um.sokolka.wrotapodlasia.pl Post Zwołanie I Sesji Rady Miejskiej pojawił się poraz pierwszy w SOKÓŁKA - Gmina Sokółka. więcej »
 
 

Ogólnopolski sprawdzian młodych pływaków
Data dodania: 2014-11-25

W sobotę 22.11.2014 r. na pływalni OSiR w Sokółce odbył się Ogólnopolski Sprawdzian Wytrzymałości i Wszechstronności Stylowej 11-12 latków w ramach V Zawodów Pływackich pod patronatem Starosty Sokólskiego. W zawodach wzięło udział 245 zawodników reprezentujących 8 klubów z Podlasia. Zawodnicy UKS Omega przygotowani przez trenerów Konrada Stackiewicza i Rafała Firsa zdobyli 13 medali. Dla zawodników […] Post Ogólnopolski sprawdzian młodych pływaków pojawił się poraz pierwszy w SOKÓŁKA - Gmina Sokółka. więcej »
 
 

Pierwsza pomoc jest prosta
Data dodania: 2014-11-25

W niedzielę 23 listopada 2014 r. zakończył się Wędrowniczy Kurs Pierwszej Pomocy (WKPP) organizowany przez Harcerski Klub Ratowniczy „Sokółka” pod pieczą Harcerskiej Szkoły Ratownictwa ZHP. Tytuł oraz sprawność mistrzowską Ratownika ZHP uzyskało 20 harcerzy z Sokółki, Białegostoku oraz Suwałk. Wędrowniczy Kurs Pierwszej Pomocy to forma szkoleniowa skierowana głównie do wędrowników, czyli harcerzy w wieku 16-25 […] Post Pierwsza pomoc jest prosta pojawił się poraz pierwszy w SOKÓŁKA - Gmina Sokółka. więcej »
 
 

Pomoc za szkody dzików
Data dodania: 2014-11-25

Do 28 listopada 2014 roku ARiMR przyjmuje wnioski o przyznanie pomocy finansowej za szkody w uprawach rolnych wyrządzonych przez dziki.  Rolnicy z województwa podlaskiego, którzy ponieśli straty w wyniku szkód wyrządzonych przez dziki w uprawach prowadzonych na obszarach ochronnych lub obszarach objętych ograniczeniami z powodu wystąpienia afrykańskiego pomoru świń (choroby ASF), mogą ubiegać się o […] Post Pomoc za szkody dzików pojawił się poraz pierwszy w SOKÓŁKA - Gmina Sokółka. więcej »
 
 

Bezpłatne porady prawne
Data dodania: 2014-11-21

W dniu 2 i 16 grudnia 2014 r. w godzinach 16-19 w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej w Sokółce przy ul. Wojska Polskiego 7, będzie można zasięgnąć bezpłatnych porad prawnych. Zainteresowanych zapraszamy. Post Bezpłatne porady prawne pojawił się poraz pierwszy w SOKÓŁKA - Gmina Sokółka. więcej »
 
 

Konkurs plastyczny „Wkrótce święta”
Data dodania: 2014-11-21

Zespół Szkół Ogólnokształcących serdecznie zaprasza dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych z gminy Sokółka do udziału w konkursie plastycznym pt. „Wkrótce święta”. Konkurs będzie trwał do 10 grudnia 2014 roku (termin ten obowiązuje przy składaniu prac w siedzibie organizatora, w przypadku wysyłania prac pocztą liczy się data stempla pocztowego). Prace konkursowe wysyłamy pocztą na adres […] Post Konkurs plastyczny „Wkrótce święta” pojawił się poraz pierwszy w SOKÓŁKA - Gmina Sokółka. więcej »
 
 

Zaproszenie na spotkanie informacyjne
Data dodania: 2014-11-20

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich zaprasza na spotkanie informacyjne pt. „Fundusze Europejskie 2014-2020 dla przedsiębiorców – założenia i cele”. Spotkanie informacyjne odbędzie się w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego w Białymstoku przy ul. Poleskiej 89, sala konferencyjna 318B, III piętro, w dwóch terminach: I termin – 5 grudnia 2014 r. (piątek) w godz. 10.00-13.00, II termin – […] Post Zaproszenie na spotkanie informacyjne pojawił się poraz pierwszy w SOKÓŁKA - Gmina Sokółka. więcej »
 
 

Wybory samorządowe 2014
Data dodania: 2014-11-17

WYNIKI GŁOSOWANIA Wyniki głosowania w wyborach na Burmistrza Sokółki >> Wyniki wyborów do Rady Miejskiej w Sokółce >> Post Wybory samorządowe 2014 pojawił się poraz pierwszy w SOKÓŁKA - Gmina Sokółka. więcej »
 
 

W podziękowaniu dla sołtysów
Data dodania: 2014-11-17

W piątek 14 listopada w sokólskiej kawiarni „Lira” Burmistrz Stanisław Małachwiej oraz Zastępca Burmistrza Piotr Bujwicki spotkali się z sołtysami. Wszyscy uczestnicy spotkania otrzymali od Burmistrza Sokółki pamiątkowe dyplomy o następującej treści: „Dobiega końca szósta kadencja gminnego samorządu. Z tej okazji składam serdeczne podziękowania za dotychczasową, pełną poświęcenia pracę na rzecz swojego sołectwa. To między […] Post W podziękowaniu dla sołtysów pojawił się poraz pierwszy w SOKÓŁKA - Gmina Sokółka. więcej »
 
 

Wideo spotkanie z Ewą Bem
Data dodania: 2014-11-17

Biblioteka Publiczna w Sokółce serdecznie zaprasza na przedostatnie wideo spotkanie. Gościem będzie Ewa Bem – królowa polskiego jazzu, która porozmawia z nami o szczęściu z muzyką w tle. Początek spotkania 20 listopada (czwartek), godz. 11:00, w Oddziale dla Dzieci Biblioteki Publicznej w Sokółce, ul. Sikorskiego 25. Pani Ewa Bem w jednej ze swoich piosenek śpiewa: […] Post Wideo spotkanie z Ewą Bem pojawił się poraz pierwszy w SOKÓŁKA - Gmina Sokółka. więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 546
Wyszukaj
 

Internet w polsce

Dodaj artykuł
Losowe firmy
 
Wyślij SMS
 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola