Wtorek, 29 Lipca 2014   imieniny: Marta, Olaf, Flora
Rejestracja Strefa użytkownika Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
 
Wiadomości
 
 

Remont sali ZSO
Data dodania: 2014-07-28

Do 20 sierpnia potrwa modernizacja sali gimnastycznej przy Zespole Szkół Ogólnokształcących w Sokółce. Wykonawcą inwestycji jest firma PPUH Geno Sp. z o.o. Zakres prac obejmuje m.in.: wykonanie nawierzchni sportowej z linoleum, zainstalowanie nowego oświetlenia, remont pomieszczeń zaplecza (w tym szatnie). Na ścianach pojawią się kolorowe rysunki sportowców. Koszt inwestycji to 375 tys. 150 zł. Już […] Post Remont sali ZSO pojawił się poraz pierwszy w SOKÓŁKA - Gmina Sokółka. więcej »
 
 

Nagrody za ciasta
Data dodania: 2014-07-28

W niedzielę 7 września br. na placu przed kinem „Sokół” odbędą się Dożynki Gminne. Z tej okazji już po raz drugi zostanie rozstrzygnięty Konkurs na najsmaczniejsze ciasto z jabłkami. Organizatorem Konkursu jest Burmistrz Sokółki. Do konkursowej rywalizacji można zgłaszać szarlotki lub bardziej wyszukane wypieki z dodatkiem jabłek. Zachęcamy wszystkich do zaprezentowania swoich umiejętności cukierniczych. Uczestnikami […] Post Nagrody za ciasta pojawił się poraz pierwszy w SOKÓŁKA - Gmina Sokółka. więcej »
 
 

Masz ogród? Ten konkurs jest dla Ciebie!
Data dodania: 2014-07-28

Burmistrz Sokółki ogłasza Konkurs na najpiękniejszy ogród przydomowy i działkowy. Jego zwycięzców poznamy podczas Dożynek Gminnych, które odbędą się w Sokółce 7 września 2014 roku. Warto pochwalić się swoim ogrodem i pokazać, jak jest urządzony. To miejsce tworzące niepowtarzalny klimat, w którym spędzamy znaczną część wolnego czasu. Na terenie sokólskiej gminy nie brakuje pięknych i […] Post Masz ogród? Ten konkurs jest dla Ciebie! pojawił się poraz pierwszy w SOKÓŁKA - Gmina Sokółka. więcej »
 
 

Zaproszenie do udziału w projekcie
Data dodania: 2014-07-28

Stowarzyszenie „Dziedzictwo Kulturowe Igrył” zaprasza do udziału w projekcie „Z Romami nam po drodze – romskie jadło i muzyka, to co w duszy nam gra”. Projekt ma za zadanie aktywizację i integrację międzypokoleniową społeczności lokalnej poprzez wspólne uczestnictwo w: - warsztatach kulinarnych kuchni romskiej, - szkolenia z zakresu produktu regionalnego, - prelekcji Romowie Podlasia - […] Post Zaproszenie do udziału w projekcie pojawił się poraz pierwszy w SOKÓŁKA - Gmina Sokółka. więcej »
 
 

Kuźnica: Zbiórka pieniędzy na dokończenie budowy...
Data dodania: 2014-07-27

Parafianin: Mamy zapłacić po 50 złotych. Ci, co nie dadzą teraz, mogą zapłacić więcej przy... więcej »
 
 

To będzie upalny tydzień
Data dodania: 2014-07-26

Termometry w cieniu wskazywać będą ponad 30 stopni Celsjusza. więcej »
 
 

Z Suchowoli do Wilkowyj [FOTO]
Data dodania: 2014-07-26

Plan zdjęciowy serialu "Ranczo" w Jeruzalu odwiedzili uczniowie szkół podstawowych z gminy Suchowola. Okazało się, że praca na planie filmowym to spory wysiłek. więcej »
 
 

Paliły się trzciny na Zielonym Osiedlu
Data dodania: 2014-07-26

Na interwencję wyjeżdżał jeden zastęp straży pożarnej. więcej »
 
 

Łosośna Wielka: Akwen był zarybiany. Teraz...
Data dodania: 2014-07-26

Największy zbiornik wodny jest zasypywany. Dzierżawca nie widzi w tym problemu. Ale policja... więcej »
 
 

Dni Krynek 2014. Sport, folk i zabawa taneczna na...
Data dodania: 2014-07-26

Dużo sportu i sporo rozrywki. Dziś Krynki świętują swoje dni. Publiczność bawi się na Wieczorze Czterech Kultur. więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 454
Wyszukaj
 

 

Telefonia satelitarna TS2

Dodaj artykuł
Losowe firmy
 
Wyślij SMS
 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola