Czwartek, 18 Grudnia 2014   imieniny: Laura, Bogusław, Gracjan
Rejestracja Strefa użytkownika Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
 

Wiadomości
 
 

Zwołanie III Sesji Rady Miejskiej
Data dodania: 2014-12-16

Na podstawie art. 20 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2001 r., Nr 142, poz. 1591, ze zm.) Przewodniczący Rady Miejskiej zwołuje III Sesję Rady Miejskiej w Sokółce na dzień 22 grudnia 2014 r., godz. 12:00, w Sokólskim Ośrodku Kultury, ul. Grodzieńska 1 (Kawiarnia Lira). Pod […] Post Zwołanie III Sesji Rady Miejskiej pojawił się poraz pierwszy w SOKÓŁKA - Gmina Sokółka. więcej »
 
 

Konkurs na świąteczną dekorację posesji
Data dodania: 2014-12-16

Burmistrz Sokółki i Sokólski Ośrodek Kultury ogłaszają konkurs na najpiękniejszą i najoryginalniejszą świąteczną dekorację posesji. Zgłoszenia przyjmuje SOK do 29 grudnia 2014 r. Do wygrania są nagrody pieniężne. REGULAMIN: 1. Celem konkursu jest – podtrzymywanie tradycji świątecznego dekorowania domów i posesji – inspirowanie mieszkańców miasta do współtworzenia atmosfery Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku poprzez […] Post Konkurs na świąteczną dekorację posesji pojawił się poraz pierwszy w SOKÓŁKA - Gmina Sokółka. więcej »
 
 

Deklaracje prześlesz elektronicznie
Data dodania: 2014-12-16

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Sokółce informuje, że od 1 stycznia 2015 r. wchodzą w życie nowe obowiązki wynikające ze zmian do ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych mające zastosowanie do dochodów uzyskanych od 1 stycznia 2014 r. Wprowadzone zmiany nakładają na płatników i inne podmioty niepełniące funkcji płatnika, obowiązane do sporządzania i przekazywania informacji […] Post Deklaracje prześlesz elektronicznie pojawił się poraz pierwszy w SOKÓŁKA - Gmina Sokółka. więcej »
 
 

Harmonogramy odbioru odpadów w 2015 r.
Data dodania: 2014-12-16

Odpady komunalne od mieszkańców gminy Sokółka odbiera i zagospodarowuje Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o.o. z siedzibą w Sokółce, przy ul. Targowej 10. Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramami odbiorów odpadów przewidzianymi w pierwszej połowie 2015 r. Harmonogram dla mieszkańców miasta Sokółka: ODBIÓR ODPADÓW SEGREGOWANYCH (szkło, plastik, makulatura, metal) w dniach: 29. I, 26. II, 26. […] Post Harmonogramy odbioru odpadów w 2015 r. pojawił się poraz pierwszy w SOKÓŁKA - Gmina Sokółka. więcej »
 
 

Harcerze przy wigilijnym stole
Data dodania: 2014-12-14

12 grudnia 2014 roku w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Sokółce odbyło się „Instruktorskie spotkanie opłatkowe”. Organizatorem spotkania był Krąg Starszyzny Harcerskiej „PISTON” oraz Komenda Hufca ZHP Sokółka. Celem spotkania była integracja środowiska harcerskiego w duchu tradycji narodowych związanych z obchodami Świąt Bożego Narodzenia. Na spotkanie przybyła ponad 30-osobowa grupa instruktorów. Na zaproszenie organizatorów odpowiedzieli także […] Post Harcerze przy wigilijnym stole pojawił się poraz pierwszy w SOKÓŁKA - Gmina Sokółka. więcej »
 
 

Rocznica wprowadzenia stanu wojennego
Data dodania: 2014-12-12

13 grudnia 2014 r. przypada 33 rocznica wprowadzenia w Polsce stanu wojennego. Stowarzyszenie Historyczne im. Bohaterów Ziemi Sokólskiej i Klub Historyczny im. kpt. Franciszka Potyrały proszą o przyłączenie się do Ogólnopolskiej Akcji Zapal Światło Wolności 13 grudnia o godzinie 19:30. Niech ta paląca się w oknie świeca będzie naszym hołdem złożonym ofiarom stanu wojennego. Krzysztof […] Post Rocznica wprowadzenia stanu wojennego pojawił się poraz pierwszy w SOKÓŁKA - Gmina Sokółka. więcej »
 
 

Betlejemskie Światło Pokoju
Data dodania: 2014-12-10

Związek Harcerstwa Polskiego, harcerze Hufca Sokółka zapraszają 22 grudnia 2014 r. o godz. 16.00 na plac przy pomniku J. Piłsudskiego w Sokółce, na uroczystość wniesienia Ognia Betlejemskiego. W PROGRAMIE: – wniesienie Ognia Betlejemskiego – ognisko obrzędowe – rozesłanie patroli z Ogniem Betlejemskim – zawiązanie kręgu Wojciech Pietraszewski Komendant Hufca ZHP w Sokółce Post Betlejemskie Światło Pokoju pojawił się poraz pierwszy w SOKÓŁKA - Gmina Sokółka. więcej »
 
 

Zakończenie projektu „Moje Westerplatte”
Data dodania: 2014-12-10

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Ziemi Sokólskiej „Barka” zakończyło realizację projektu „Moje Westerplatte”, dofinansowanego ze środków Programu „Działaj Lokalnie VIII” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodka Działaj Lokalnie — Fundacji „Sokólski Fundusz Lokalny”. Celem realizacji projektu był wzrost wiedzy i kompetencji społeczno-obywatelskich 30 uczniów Gimnazjum nr 1 w Sokółce. Zorganizowane […] Post Zakończenie projektu „Moje Westerplatte” pojawił się poraz pierwszy w SOKÓŁKA - Gmina Sokółka. więcej »
 
 

Ślubowanie nowej Burmistrz Sokółki
Data dodania: 2014-12-10

Obejmując urząd Burmistrza Sokółki, uroczyście ślubuję, że dochowam wierności prawu, a powierzony mi urząd sprawować będę tylko dla dobra publicznego i pomyślności mieszkańców gminy Sokółka. Tak mi dopomóż Bóg – powiedziała nowa Burmistrz Sokółki Ewa Kulikowska. Ślubowanie odbyło się we wtorek 9 grudnia podczas sesji Rady Miejskiej. – To nie jest święto Ewy Kulikowskiej, ale […] Post Ślubowanie nowej Burmistrz Sokółki pojawił się poraz pierwszy w SOKÓŁKA - Gmina Sokółka. więcej »
 
 

Wigilia dla samotnych
Data dodania: 2014-12-09

W tym dniu nikt nie powinien być sam Ośrodek Pomocy Społecznej w Sokółce informuje, iż „Wigilia dla Samotnych” odbędzie się 16 grudnia 2014 r. o godzinie 10:00 w Sali „Lira” przy ul. Grodzieńskiej 1. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy. OPS Post Wigilia dla samotnych pojawił się poraz pierwszy w SOKÓŁKA - Gmina Sokółka. więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 548
Wyszukaj
 

Internet w polsce

Dodaj artykuł
Losowe firmy
 
Wyślij SMS
 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola